Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 1000BX AT-SPBD10-13

Allied Telesis (AT-SPBD10-13) Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1490], LC... více informací »
Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module
4 363 Kč
Ověřit dostupnost
Allied Telesis (AT-SPBD10-13) Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1490], LC...

Allied Telesis (AT-SPBD10-13) Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1490], LC conn. (0 to 70°C)
Tento kvalitní a žádaný kus jde koupit teď u nás v populární sekci sítě! Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! Značka Allied Telesis vás a vaše blízké obohatí o top výrobky.

Vysoce kvalitní výrobek Allied Telesis SFP Pluggable od značky Allied Telesis jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za výhodné peníze! Právě teď jen za 4 363 Kč.